Dodany: 2013-02-07 12:19:30

 

Prawo upadłościowePrawo upadłościowe to prawo, które jest w naszym kraju wciąż nieodpowiednio szybko i prawidłowo przestrzegane. Chodzi przede wszystkim o to, że kiedy firma ogłasza upadłość i wierzyciele zaczynają domagać się spłaty przez odpowiednio upoważnioną osobę długów – wtedy często jest już za późno bo cały, pozostały kapitał takiej firmy przeszedł już legalnie na inną osobę.

 

Prawo upadłościowe to prawo, z którego może skorzystać każdy przedsiębiorca, który traci płynność finansową, tymczasem jego dobra, w tym nieruchomości stają się własnością syndyka, który tą masa upadłościową rozporządza, przez co spłaca wierzytelności firmy upadłej. Kancelaria adwokacka rzeszów wielokrotnie prowadzi takie sprawy upadłościowe, jej zadaniem jest takie dotarcie do wierzycieli, by firma mogła jeszcze prowadzić działalność na zasadzie układu i można było spłacać wierzycieli po kolei i regularnie.

 

Kancelaria adwokacka rzeszów przyznaje jednak, że aby tak się stało trzeba przede wszystkim najpierw uzyskać takie zezwolenie od sądu na taki układ i starać się nawiązać współpracę z wierzycielami. Kancelaria adwokacka rzeszów uważa, że prawo upadłościowe jest wciąż nieodpowiednio szybko wprowadzane w wielu polskich przypadkach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo upadłościowe
Nick: